Mládežnické projekty

Mládežnický set

Komise mládeže ČMSHb představuje hokejbalové veřejnosti projekt s názvem „Mládežnický set“. Mládežnický set obsahuje pro rok 2021 tři varianty sportovního vybavení pro mládež.

A – Brankařská verze (složení setu – 1x brankařské betony, 1x lapačka, 1xvyrážečka, 1x hokejka, 1x nákrčník, 1x suspenzor + další drobné vybavení) – možnost volby velikosti výstroje 23², 25², 27² nebo 29²

B – Hráčská verze (složení setu – 10x helma s košíkem včetně volby velikostí abarev)

C – Hráčská verze (složení setu – 5x dětské rukavice velikosti 9², 5x dětské rukavicevelikosti 10², 5x dětské rukavice velikosti 11², 5x dětské rukavice velikosti 12²)

O podporu a přihlášení se do projektu se mohou ucházet všechny mládežnické celky startující v soutěžích ČMSHb pro soutěžní ročník 2021/2022 dle níže stanovených kritérií.

(Zdroj fotografie: hokejbal-letohrad.rajce.idnes.cz)

Přihlášky do projektu adresujte do termínu 18. 6. 2021 na emailovou adresu projekty@hokejbal.cz. Žádost musí být zpracována na předepsaném tiskopisu žádosti v samostatném textovém dokumentu včetně kompletního vyplnění všech položek a údajů (žadatel odesílá otevřenou verzi přihlášky ve formátu xls a také podepsaný scan přihlášky).

Cíle projektu Mládežnický set:

  • Podpořit mládežnické celky pracující s kategorií přípravky a minipřípravky.
  • Vytvořit návaznost od procesu náborové činnosti k udržení nových hráčů v hokejbale.
  • Přispět k tvorbě mládežnické základny formou materiální podpory.

Dokumenty k projektu Mládežnický set:

Informace k projektu - Mládežnický set 2021


Brankařský set

Pro podporu klubů mládeže je realizován projekt náborový set, který se zaměřuje na řešení návaznosti náborové činnosti klubů v podobě dodání sady brankařských výstrojí. Přihlášky do projektu Brankařský set je možné adresovat do termínu 30. 9. 2021 na  projekty@hokejbal.cz.

Informace k projektu - Brankařské vybavení