Mládežnické projekty

Stránka obsahuje pro ilustraci historické mládežnické projekty realizované ve spolupráci s kluby v minulosti.

Mládežnický set

Komise mládeže ČMSHb představuje hokejbalové veřejnosti nový projekt s názvem „Mládežnický set“. Mládežnický set obsahuje pro rok 2017 dvě varianty sportovního vybavení pro mládež. Jednou z alternativ je brankařská výstroj dětské velikosti (složení setu – 1x brankařské betony, 1x lapačka, 1x vyrážečka, 1x hokejka a další drobné vybavení). Druhou možností je set složený z 20 párů dětských rukavic třech rodílných velikostí. O podporu a přihlášení se do projektu se mohou ucházet všechny mládežnické celky startující v soutěžích ČMSHb pro soutěžní ročník 2017/2018 dle níže stanovených kritérií.

(Zdroj fotografie: hokejbal-letohrad.rajce.idnes.cz)

Přihlášky do projektu adresujte do termínu 30.6.2017 na emailovou adresu komarek@cmshb.net a následně originál žádosti včetně jeho příloh zašlete v elektronické podobě na km@hokejbal.cz. Žádost musí být zpracována na předepsaném tiskopisu žádosti v samostatném textovém dokumentu včetně kompletního vyplnění všech položek a údajů. 

Cíle projektu Mládežnický set:

  • Podpořit mládežnické celky pracující s kategorií přípravky a minipřípravky.
  • Vytvořit návaznost od procesu náborové činnosti k udržení nových hráčů v hokejbale.
  • Přispět k tvorbě mládežnické základny formou materiální podpory.

Dokumenty k projektu Mládežnický set:

Přihláška do projektu - Mládežnický set 2018

Vyhlášení projektu - Mládežnický set 2019

Mládežnický set 2019 - přílohy přihlášky do projektu


Brankařský set

Novinkou v podobě podpory klubů mládeže byla realizace projektu náborový set, který se zaměřuje na řešení návaznosti náborové činnosti klubů v podobě dodání sady dvou brankařských výstrojí (ve dvou rozdílných dětských velikostech). Přihlášky do projektu Brankařský set bylo možné adresovat do termínu 30.6.2016 na  komarek@cmshb.net

Vyhlášení projektu - Brankařský set
Přihláška do projektu - Brankařský set