Školní akce

Školní set

Uvažujte o zapojení školy nebo školky do pohybového rozvojového programu, který je realizován ve spolupráci s Národní sportovní agenturou? Jste rodiči dětí, pedagogy nebo jen sportovními nadšenci?! Neváhejte nás kontaktovat. Máte zájem o sportovní hokejbalový set pro svoji školu či školku? Do škol dodáváme set, který obsahuje 16 kusů hokejek dětské velikosti obou zahnutí (pravé, levé), branky na minihokejbal a hokejbalové míčky zaslané přímo do škol a školek, které jsou vlastnictvím školních zařízení.

Leták s pravidly, jak se hraje hokejbal, naleznete ZDE. V případě Vašeho zájmu však můžeme navštívit přímo na Vaši školu se sportovním soutěžním programem, aby Vám trenér osobně hokejbal představil, připravil si program pro děti a popřípadě je ocenil drobnými propagačními předměty.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat:

Jonáš Grufík

grufik@hokejbal.cz

737 362 910


Co všechno můžete zapojit do hodin tělesné výchovy a jak se to rozlišuje? To naleznete ZDE. A jak na trénink hokejbalu nahlížet? Můžete volit ze dvou přístupů, všem však doporučujeme zařazení podle přiměřenosti věku, které se zaměřuje na dlouhodobý rozvoj.

Inspirace pro zařazení hokejbalu do hodin tělesné výchovy naleznete níže:

Hokejbalová příprava A

Hokejbalová příprava B

Hokejbalová příprava C

Hokejbalová příprava D

Hokejbalová příprava E

Hokejbalový víceboj

Sportuj ve škole

Předškolní věk


Dokumenty ke stažení: