ČMSHb

První hokejbalová mobilní aplikace na světě je spuštěna! Stahujte na AppStore a Google Play

Českomoravský svaz přináší pro všechny hokejbalisty dárek ve formě zbrusu nové mobilní aplikace Hokejbal, kterou si kdokoliv může stáhnout do svého telefonu nebo tabletu a mít tak aktuální přehled o veškerém hokejbalovém dění u nás.


Aplikace Hokejbal je určena pro všechny hráče, fanoušky a všechny ostatní, kteří se o hokejbal zajímají. Je zaměřena nejen na jednotlivé týmy, soutěže a hráče, ale nabízí komplexní obsah z hokejbalového dění v České republice. Vývoj aplikace probíhal ve spolupráci Technické komise ČMSHb s firmou eSports.cz a navazuje na již spuštěné projekty nových webů s informačním systémem a jejich vzájemné propojení.

Obsahuje v sobě kompletní informace o všech českých soutěžích, jejich zápasech a velkou spoustu statistických údajů. „Uživatel si může vybrat své oblíbené týmy, přičemž mu pak u toho hlavního chodí aktuální upozornění na začátek zápasu, změny skóre i výsledek, ale také informace o článcích a výsledky ostatních vybraných týmů. Personalizovaný obsah tedy záleží na jednotlivých preferencích a sympatiích k určitému klubu nebo soutěži. Při výběru oblíbené soutěže je možné po spuštění aplikace ihned přejít na aktuální tabulky, výsledky, statistiky a informace. U utkání je veškerý obsah „živý“, v rámci jednotlivých zápasů se například ihned objevují informace poté, co jsou zadány do elektronického zápisu,“ představuje aplikaci předseda TK ČMSHb Jaroslav Pikula.

Záběr aplikace je ale mnohem širší, součástí je také například rychlá volba na Extraligu, nebo třeba články o reprezentaci. Kromě tohoto obsahu najdete v aplikaci  aktuální články, videa, odkaz na fanshop a spoustu dalších informací.