Social networks

🏆| Česká U20 zakončila sobotu vítězstvím nad výběrem U23 Slovenska. Zápas byl napínavý od začatku až do konce. Oba týmy si mohly vyzkoušet formu, zítra se totiž ve stejné sestavě utkají od 14:30 v zápase o zlaté medaile. Naopak české U23 nepřálo štěstí a zítra od 10:00 se utkání proti Velké Britanií v zápasu o 5. místo.

🏆| V pardubických Polabinách je Alpa Evropský pohár také v plném proudu. Česká U16 na turnaji bojuje hned se dvěma týmy. Bílý tým dnes večer odehrál důležitý zápas proti Slovenku a zajistil si tak účast v bojích o medaile. V neděli po poledni si tak oba české výběry U16 zahrají o zlaté medaile. Utkání startuje od 12:15 na hokejbalovém hřišti v Polabinách.

🏆| Česká U23 má za sebou poslední utkání dnešního dne, kde po velmi vyrovnaném zápasu, slavil výhru výběr Slovenska U20. Hráčem utkání byl zvolen Martin Janeček.

🏆| Alpa Evropský pohár pokračuje i v sobotu. Úvodní utkání dne proti sobě sehrály české výběry U20 a U23. Lépe ze zápasu vyšel výběr U23. Před utkáním proběhlo slavností předání oceněnní nejlepší nováček extraligy můžu David Braun, cenu za nejužitečnějšího hráče a nejlepšího střelce si převzal Samuel Kucharčík.