XPS NETWORK

Jaké jsou přednosti programu XPS Network?

S XPS Network dokážete jednoduše plánovat Vaše individuální či týmové tréninky pomocí připravených sbírek cviků a cvičení. Není problém sdílet svoje přípravy a analyzovat je se svými hráči na webu, počítači nebo v mobilní aplikaci. Můžete prohlížet statistiky z týmových tréninků, sledovat individuální vývoj hráčů, výsledky kondičních testů a třeba i nutriční hodnoty jejich stravy.

Veřejně dostupná databáze cvičení ČMSHb je dostupná ZDE.

Další nadstavbou je speciální funkce Sideline Video Analyzéru díky kterému můžete vytvářet detailní a dlouhodobé rozbory jak hráčů, tak soupeřů. Rozbory můžete posílat hráčům přímo do mobilu nebo jim můžete plánovat individuální tréninky přesně podle jejich potřeb. Veškeré další informace k využití programu XPS Network v hokejbale směřujte na metodika@hokejbal.cz

Zapojení se do projektu programu XPS Network je pro ročník 2018/2019 dobrovolné pro zástupce center mládeže a dalších mládežnických klubů.

Více informací o programu a práci s ním se můžete dozvědět ve výukových videí níže: 

        

Reference na program XPS Network

V programu XPS Network pracuje mnoho sportovních organizací po celém světě (např. Miami Heat, Chelsea London, FIBA World, Český florbal aj.) a hlavně přes 140 000 trenérů z celého světa. Další reference na program si můžete přečíst na stránkách sidelinesport.com a nebo shlédnout videa níže.

        

Chcete se zapojit do procesu tvorby databáze cvičení? Neváhejte nás kontaktovat.

Partneři českého hokejbalu