První školní den

Již tradičním náborovým projektem s čtyřletou tradicí zaměřující se na nové potenciální hráče a hráčky je projekt První školní den? První trénink hokejbalu!, který je zářijovou paralelou velmi populární akce Na zápis do školy? Na zápis na hokejbal! 

Projekt cílí na, pro nábor velmi perspektivní období, září a nástup dětí do základních škol, které jsou jednou ze vhodných alternativ oslovení dětí a jejich rodičů. Myšlenkou projektu je nabídnout žákům prvních tříd a jejich rodičům vhodnou alternativu sportovního vyžití v podobě hokejbalu v období, kdy děti a jejich rodiče hledají kroužky a sportovní aktivity pro nadcházející školní rok. Oba projekty se zaměřují na cílovou skupinu dětí věku 5 - 7 let. Účastníci projektu jsou podpořeni dodáním letáků v grafické korektuře na míru žadatele a také dodáním školního setu. Novinkou pro rok 2016 byla možnost změny barvy letáku dle klubových barev žadatele. Školní set pro rok 2016 obsahoval dva školní předměty v podobě pravítka a rozvrhu hodin, které si mohli organizátoři náboru doplnit klubovými informacemi. V roce 2017 byla tématika projektu uzpůsobena konání MS v hokejbale a to formou grafické úpravy školního sešitu a rozvrhu.

Pro nábor ve školách je možné získat také předměty v dívčí podobě.

Alternativa realizace projektu:

  • Předání letáků před školami v první školní den (výhodou osobní kontakt)
  • Domluva se školou, která školní předměty dětem předá např. formou balíčku
  • Kombinace obou možností (klub nepřijde o osobní kontakt) 

Důležité kontaktní osoby:

  • Roman Hnátek - nabory@hokejbal.cz a 773 773 044 (koordinátor náborových projektů)
  • Martin Komárek - komarek@hokejbal.cz a 773 781 132 (metodika náboru mládeže)


Uvažujete o pořádání náboru? Řešíte na jaké věkové skupiny mládeže se zaměřit? Jaké náborové projekty vybrat? V jakých měsících se náborům věnovat? Neváhejte nás oslovit rádi s Vámi probereme možnosti včetně formy podpory ze strany KM ČMSHb, více infromací získáte na km@hokejbal.cz.


Partneři českého hokejbalu