ČMSHb

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Rozhodčí hokejbalu

Nominační listina rozhodčích pro soutěže ČMSHb - Podzim 2017

Komise rozhodčích ČMSHb zveřejnila po náhradním zářijovém semináři, který se konal 3. září v Pardubicích, aktualizovanou listinu rozhodčích pro nejvyšší soutěže. Celkem se v této sezóně na listině objevuje 49 rozhodčích.

První srpnový víkend se uskutečnil seminář rozhodčích ČMSHb

O víkendu 5. – 6.  srpna proběhl v Pardubicích dvoudenní letní seminář rozhodčích ČMSHb, jehož náplní bylo kromě zhodnocení sezóny předcházející hlavně testování rozhodčích před nastávající sezónou.

Na mistrovství světa v Pardubicích se představí osmička českých rozhodčích

Mezinárodní komise rozhodčích ISBHF zveřejnila poslední březnový týden sbor rozhodčích pro nadcházející Mistrovství světa v Pardubicích. Z českých rozhodčích se na domácím šampionátu představí rekordní počet šesti mužů a dvou žen.

Junior Program rozhodčích měl soustředění v Ostravě

V rámci projektu Komise rozhodčích ČMSHb se mladí rozhodčí tentokrát střetli ve dnech 18.-19. března na prvním letošním soustředění v Ostravě.

Nominační listina rozhodčích pro soutěže ČMSHb - Jaro 2017

Repre ČR v. Letohrad dorost 4:2 (26.3.2005 - foto: P.T.)

Komise rozhodčích ČMSHb zveřejnila před jarní částí aktualizovanou listinu rozhodčích pro nejvyšší soutěže v této sezóně. Celkem se na listině pro jarní část soutěží objevuje 60 rozhodčích.

První lednový víkend se konal seminář rozhodčích ČMSHb

V sobotu 7. ledna proběhl v Praze na Strahově zimní seminář rozhodčích ČMSHb, který se věnoval zejména jejich podzimním výkonům v ligových soutěžích a přípravě před startem jarní části.

Říjnové soustředění Junior Programu v Pardubicích

Repre U20 v. H.Králové

Ve dnech 22. – 23. října se v Pardubicích uskutečnilo letošní závěrečné soustředění mladých rozhodčích zařazených do Junior Programu.

Nominační listina rozhodčích pro soutěže ČMSHb 2016-2017

Repre ČR U20 v. Ďáblové Pha SD

Komise rozhodčích ČMSHb zveřejnila aktualizovanou listinu rozhodčích pro nejvyšší soutěže v této sezóně. Celkem se na listině objevuje 58 rozhodčích.

Náborové projekty ČMSHb

Připojte se k hokejbalu

Najdete nás pravidelně i na sociálních sítích čtečkách RSS i na YouTube.comPartneři českého hokejbalu