Čtvrtfinále playoffs - 1. utkání - Letohrad prohrál se Sudoměřicemi

Datum: 03. 04. 2005
Autor: Tomáš Březina
Sdílej přes:
První utkání čtvrtfinálových sérií byla velmi vyrovnaná. Plzeň přestřílela Most, ale zvítězit dokázala až v prodloužení. Téměř třicet minut se ve Štruncových sadech hrálo bez branek. Ve 29. minutě se při početní výhodě trefil Štulc. Hosté bojovali a dokázali vyrovnat. Kanonýr Švancar po přihrávce Dostála poslal utkání do prodloužení. Osmá minuta prodloužení přinesla domácím první bod v sérii. Hubač našel Beránka a ten rozhodl o vítězství Plzně. Elba dokázala eliminovat fantoma jarní části Nováka a zvítězila 4:1. Vítězství se však nerodilo lehce. Po dvou třetinách byl stav vyrovnaný 1:1. Tři branky mezi 34. a 38. minutou stanovily konečné skóre. Největší drama se odehrálo na Kladně. Domácí se ujali vedení v poslední minutě první třetiny. Druhá část však jednoznačně patřila hostům z Prahy, kteří dokázali vstřelit čtyři branky. Energetici se však z těžkého K.O. zvedli a v poslední třetině dokázali vyrovnat. Deset minut prodloužení vítěze neurčilo a tak na řadu přišla samostatná střílení. Rozhodující branku zaznamenal Roman. Orámoval tak výsledek utkání, protože vstřelil i úvodní branku domácích. Letohrad nestačil na Sudoměřice a podlehl 1:3. Navíc ztratil Kvaizara, který obdržel trest ve hře. Na branku Juráska z 11. minuty dokázali domácí zareagovat brankou Malinského z přesilové hry. Dvě branky Kapánka v poslední třetině však přinesly vítězství hostům. Ve skupině o udržení se zrodily dva jednoznačné výsledky. Vltava přehrála Gepardy 7:1 a Třinec porazil Jihlavu 5:1. ČTVRTFINÁLE PLAYOFFS 2005

HBC Škoda Plzeň - HBC Pento Tele-ex Most 2:1 p (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Branky: 29. Štulc (Kadaně, Juráček) PP, 53. Beránek (Hubač) - 40. Švancar (Dostál)
Stav série 1:0

Elba club Ústí nad Labem - TJ Piráti Hradec Králové 4:1 (0:0, 1:1, 3:0)
Branky: 20., 34. Diepold, 35., 38. Štěpánek - 22. Bacovský

TJ HBC KEB Kladno - TJ KOVO Praha 5:4 ss (1:0, 0:4, 3:0 - 0:0, 1:0)
Branky: 15., rozhodující samostatné střílení Roman, 37. Honický, 40. Maršner, 43. Rejthar - 16. Jacík, 19. Doksanský, 22. Poláček, 29. Ryant

TJ Spartak OEZ Letohrad - SK Sudoměřice 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Branky: 19. Malinský - 11. Jurásek, 39., 44. Kapánek
Stav série 0:1

SKUPINA O UDRŽENÍ V EXTRALIZE

HBC Třinec - SK Jihlava 5:1 (2:0, 3:0, 0:1)
Branky: 9. Dědič, 12. Turoň, 17. Rosůlek, 22. Konderla, 23. Cieslar - 32. Schwarz

TJ Vltava České Budějovice - HBC Gepards Brno 7:1 (2:1, 3:0, 2:0)
Branky: 13., 28. Mikoláš, 15. Tejček, 25. Houdek, 27. Doškář, 41. Lekeš, 44. Hruška - 7. Šnajdr