Předsedové ČMSHb

 Historický přehled předsedů ČMSHb:

16. 06. 1990-16. 02. 1991Karel Dvořák (Nižbor)
16. 02. 1991-16. 05. 1992Vladimír Hnilička (České Budějovice)
16. 05. 1992-21. 05. 1994Lubomír Hotař (Fryšták)
21. 05. 1994-22. 07. 2000Vít Řezáč (Praha)
22. 07. 2000-11. 06. 2010Petr Fiala (Letohrad)
11. 06. 2010-30. 01. 2011Josef Kadaně (Plzeň)
30. 01. 2011-04. 03. 2011místopředseda Lukáš Kubica
04. 03. 2011-17. 06. 2016Josef Kozel (Heřmanův Městec)
17. 06. 2016-29. 06. 2016místopředseda Martin Komárek
29. 06. 2016- Martin Komárek (Pardubice)

Partneři českého hokejbalu