ČMSHb

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

ČESKÝ POHÁR - Elba prvním semifinalistou

Datum: 22. 04. 2007
Autor: webmaster
Sdílej přes:
Ilustrační foto Most - Mostecká hala viděla v sobotu 21.dubna úvodní čtvrtfinále Českého poháru 2007. Domácí Pento čekal nelehký soupeř - vítěz základní části Extraligy Elba Franklin Ústí nad Labem. Vyrovnané utkání zlomila definitivně závěrečná část hry, kdy Ústí pojistilo své vedení a dovedlo zápas do vítězství 3:0 (1:0,0:0,2:0). Znamená to, že prvním účastníkem červnového finálového turnaje v Hradci Králové je Elba Franklin Ústí nad Labem, která si tak částečně spravuje chuť po nečekaném vyřazení ve čtvrtfinále playoffs hokejbalové extraligy. Mostecké Pento, tak i napodruhé zůstalo těsně před branami závěrečného rozurlení soutěže. V Extralize v posledním kole přišlo o playoffs, nyní vypadává těsně před účastí ve finálovém turnaji ČP.

O zbylé tři postupové příčky se poperou Vlašim, jenž přivítá Opavu - Malenovice, které hostí Hradec Králové a největší senzace dosavadního průběhu Perla Řetenice, kterou čeká KEB Kladno.

Termíny zbylých tří utkání nejsou dosud pevně stanoveny i s ohledem průběh ostatních soutěží a přípravu reprezentace. Nejzazší termín pro odehrání utkání ČP je poslední neděle v květnu, tj. 27.květen 2007.

Partneři českého hokejbalu