ČMSHb

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Mládežnické projekty

V současnosti probíhající projekt - "Týden s hokejbalem"

Komise mládeže ČMSHb představuje ředitelům/ředitelkám základních a mateřských škol města Pardubice projekt s názvem „Týden s hokejbalem“. Projekt je realizován za podpory města Pardubice s cílem prezentovat dětem a školám možnosti hokejbalových aktivit v návaznosti na pořadatelství Mistrovství světa v hokejbale v Pardubicích pro rok 2017. Projekt je realizován v podobě zapůjčení a výstavby mobilního hřiště ke školám a školkám po dobu jednoho týdne včetně zajištění doprovodného programu, soutěží a turnajů pro mládež.

Logo MS 2017

Myšlenky a cíle projektu jsou vytvoření sportovních aktivit pro školní a předškolní mládež včetně nabídky realizace programu přímo ve školách a školkách nebo na jejich sportovních hřištích. Opomenout nelze ani linii prezentace MS v hokejbale pro rok 2017 v Pardubicích mládeži a široké veřejnosti.

Hokejbalové hřiště je variabilní ve velikosti v minimálních rozměrech 8x8 metrů až do maximální velikosti 20x10 metrů. Přihlášení do projektu je třeba učinit od 1.3.2016 do 30.9.2016 (mimo období letních školních prázdnin) odesláním přihlášky do projektu na emailovou adresu komarek@cmshb.net.

V případě obsazenosti navrženého termínu konáním akce v jiné škole nebo školce bude účastníkům navržen jiný volný termín. 

Forma projektu:

  • Přivezení a výstavba mobilního hokejbalového hřiště včetně plastového povrchu do škol a školek (náklady na převoz a stavbu hřiště jsou realizovány z prostředků ČMSHb).
  • Zapůjčení setu 30 kusů hokejek dvou dětských velikostí obou zahnutí (pravé, levé) pro realizaci projektu.
  • Vytvoření sportovního programu pro děti, soutěží a miniturnajů dle konkrétní dohody se školou resp. školkou.

Dokumenty k projektu "Týden s hokejbalem":

Přihláška do projektu - "Týden s hokejbalem"

Dokument vyhlášení projektu - "Týden s hokejbalem"

Důležité kontaktní osoby:

  • Martin Komárek - komarek@cmshb.net a 773 781 132 (koordinátor projektu "Týden s hokejbalem")

Partneři českého hokejbalu