ČMSHb

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Oznámení hokejbalového svazu

Českomoravský svaz hokejbalu prodloužil smlouvu se společností Vodafone

Smlouva s poskytovatelem veřejně dostupných služeb elektronických komunikací společností Vodafone Czech Republic a. s., byla prodloužena na další dvouleté období.

Vyhlášení změn pravidel a řádů hokejbalu 2018

Výzva k předkládání žádostí o finanční podporu RSHb!

ČR - Švýcarsko 5:3 ME U18 2007

Českomoravský svaz hokejbalu zveřejnil v souladu se stanoveným harmonogramem dne 10.2.2017 výzvu k podávání žádostí o finanční podporu regionálních svazů z rozpočtu ČMSHb pro rok 2017.

Humpolecké jednání ÚRSHb ve znamení změn

V sobotu 4.2.2017 se v Humpolci na svém pravidelném jednání sešli zástupci Českomoravského svazu hokejbalu s kolegy ze všech regionálních svazů. Jednání, které se neslo ve velmi konstruktivním a zároveň přátelském duchu, přináší několik významných změn.

Zpravodaj ČUS 1/2017

Mistři Evropy 2006 - reprezentace ČR U18

Vyšel nový zpravodaj České unie sportu. Elektronickou verzi najde zde. Zpravodaj vychází v každém měsíci, mimo prázdnin, v rozsahu kolem 20 stránek. Je určen všem subjektům sdruženým v České unii sportu. 

Seminář pro extraligové celky

Bojovný výkon našeho celku na MS dvacetiletých

Z dohody o marketingové spolupráci mezi ČMSHb a extraligovými kluby vyplývá zajištění školení na téma marketing. ČMSHb přináší extraligovým klubům informace o naplánovaném semináři.

Zimní jednání ÚRSHb se uskuteční v Humpolci

Michal Chmel po utkání se Slovenskem

Českomoravský svaz hokejbalu zveřejnil termín a místo dalšího jednání Úseku regionálních svazů hokejbalu. Toto tradiční setkání zástupců svazu se zástupci vedení jednotlivých regionů a zároveň i setkání zástupců odborných komisí bude hostit kraj Vysočina. 

Doporučení hráčů a hráček pro podzimní campy

Německo - Kajmanské ostrovy 3:4

Se startem soutěžního ročníku 2016/2017 dochází ke startu tradičních přípravných campů. Využijte možnosti doporučit hráče a hráčky pro podzimní campy kategorie U14 a také campy dívek.

Oficiální míčky pro hokejbal - zvýhodněný nákup členů ČMSHb

Připojte se k hokejbalu

Najdete nás pravidelně i na sociálních sítích čtečkách RSS i na YouTube.comPartneři českého hokejbalu