ČMSHb

Oficiální stránky Českomoravského svazu hokejbalu

Člen mezinárodní hokejbalové federace ISBHF

Oznámení hokejbalového svazu

Setkání s tématem rozvoje hokejbalu na Moravě proběhne ve Zlíně

V termínu 1.12.2017 se ve Zlíně uskuteční setkání se zástupci moravských celků na téma rovoje hokejbalu na Moravě. K účasti na setkání jsou zváni zástupci všech moravských celků včetně zástupců celků ze soutěží neregistrovaných v ČMSHb. Setkání budou přítomni zástupci RSHb Morava Sever a Jih.

Zpravodaj ČUS 8/2017

Vyšel nový zpravodaj České unie sportu. Elektronickou verzi najde zde. Zpravodaj vychází v každém měsíci, mimo prázdnin, v rozsahu kolem 20 stránek. Je určen všem subjektům sdruženým v České unii sportu. 

Českomoravský svaz hokejbalu prodloužil smlouvu se společností Vodafone

Smlouva s poskytovatelem veřejně dostupných služeb elektronických komunikací společností Vodafone Czech Republic a. s., byla prodloužena na další dvouleté období.

Vyhlášení změn pravidel a řádů hokejbalu 2018

Výzva k předkládání žádostí o finanční podporu RSHb!

ČR - Švýcarsko 5:3 ME U18 2007

Českomoravský svaz hokejbalu zveřejnil v souladu se stanoveným harmonogramem dne 10.2.2017 výzvu k podávání žádostí o finanční podporu regionálních svazů z rozpočtu ČMSHb pro rok 2017.

Humpolecké jednání ÚRSHb ve znamení změn

V sobotu 4.2.2017 se v Humpolci na svém pravidelném jednání sešli zástupci Českomoravského svazu hokejbalu s kolegy ze všech regionálních svazů. Jednání, které se neslo ve velmi konstruktivním a zároveň přátelském duchu, přináší několik významných změn.

Zpravodaj ČUS 1/2017

Mistři Evropy 2006 - reprezentace ČR U18

Vyšel nový zpravodaj České unie sportu. Elektronickou verzi najde zde. Zpravodaj vychází v každém měsíci, mimo prázdnin, v rozsahu kolem 20 stránek. Je určen všem subjektům sdruženým v České unii sportu. 

Seminář pro extraligové celky

Bojovný výkon našeho celku na MS dvacetiletých

Z dohody o marketingové spolupráci mezi ČMSHb a extraligovými kluby vyplývá zajištění školení na téma marketing. ČMSHb přináší extraligovým klubům informace o naplánovaném semináři.

Náborové projekty ČMSHb

Připojte se k hokejbalu

Najdete nás pravidelně i na sociálních sítích čtečkách RSS i na YouTube.comPartneři českého hokejbalu